LENOVO NB X280 20KF001GTX i7-8550U 16GB 512GB SSD 12.5 WIN10PRO
Stok Kodu
210174770
91.598,26 TL
Havale
88.850,31 TL
10.259,77 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Kurumsal Notebook |
| Model | ThinkPad X280 |
| İşlemci Tipi | i7-8550U 1.8GHz Turbo 4.0GHz 8MB (8.Nesil) |
| İşlemci | i7-8550U |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 12.5" |
| Ekran | LED/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 620 |
| Ethernet Kartı | Yok |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Q klavye,hafif kavisli tuşlar |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Belirtilmemiş |
| Pil | Belirtilmemiş |
| Boyutlar | 308 mm x 210 mm x 18 mm/1.13 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.