LENOVO NB Y530-15ICH 81FV00B8TX i7-8750H 16G 1T 15.6 GTX1050 4GVGA W10 HOME BLACK
Stok Kodu
210178756
70.725,59 TL
Havale
68.603,82 TL
7.921,86 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 8. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-8750H |
| İşlemci Hızı | 2,20 GHz |
| Ön Bellek | 9 MB |
| Bellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Grafik Bellek | 4 GB |
| Ekran | 15.6 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| Renk | Siyah |
| Ürün Kategorisi | Notebook |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Ürün Ailesi | LENOVO Y |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO NB Y530-15ICH 81FV00B8TX i7-8750H 16G 1T 15.6 GTX1050 4GVGA W10 HOME BLACK
70.725,59 TL