LENOVO NB YG 520-14IKB 80X800K0TX i5-7200U 4G 1T 14.0 N16S-GTR 2GVGA W10 HOME
Stok Kodu
210144593
42.320,35 TL
Havale
41.050,74 TL
4.740,23 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 7. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci | i5-7200U |
| İşlemci Hızı | 2,50 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Sabit Disk - HDD | 1.0 TB |
| Disk Tipi | HDD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA N16S-GTR |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | LED |
| Ağırlık | 1,75 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| LAN | 10/100 |
| WLAN | Var |
| HDMI | Yok |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Parmakizi Okuyucu | Yok |
| Sabit Disk - SSD | Yok |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| DisplayPort | Yok |
| Nümerik Tuş Takımı | Yok |
| Renk | Beyaz |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | 2in1 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ek Özellikler | USB Type-C |
| Ağırlık Kategorisi | 1,50 - 1,99 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.