LENOVO NB YG 900-13ISK 80UE005VTX i7-6560U 8G 256G SSD 13.3 W10 SILVER
Stok Kodu
210115250
80.098,17 TL
Havale
77.695,22 TL
8.971,66 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-6560U |
| İşlemci Hızı | 3,20 GHz |
| Bellek | 8 GB |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | INTEL HD Grafik |
| Grafik Bellek | Paylaşımlı |
| Ekran | 13.3 inç |
| Çözünürlük | 3200 x 1800 |
| Ekran Tipi | Dokunmatik |
| Ağırlık | 1,29 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| WLAN | Var |
| Webcam | Var |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | INTEL |
| Renk | Gümüş |
| Tuş Takımı | Q Klavye |
| Ürün Kategorisi | 2in1 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,00 - 1,49 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.