LENOVO NB YG710-14ISK 80TY002PTX i7-6500U 8G 256GSSD 2GVGA W10
Stok Kodu
210115261
58.937,99 TL
Havale
57.169,85 TL
6.601,55 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Windows 10 Home |
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci | i7-6500U |
| Bellek | 8 GB |
| Sabit Disk - HDD | Yok |
| Disk Tipi | SSD |
| Grafik İşlemci | NVIDIA GeForce 940MX |
| Grafik Bellek | 2 GB |
| Ekran | 14.0 inç |
| Çözünürlük | 1920 x 1080 |
| Ekran Tipi | Dokunmatik |
| Ağırlık | 1,60 kg |
| Optik Sürücü | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Grafik İşlemci Ailesi | NVIDIA |
| Ürün Kategorisi | 2in1 |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ağırlık Kategorisi | 1,50 - 1,99 kg |
| Ürün Ailesi | LENOVO Ideapad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.