LENOVO THINKPAD P1 20MD000NTX 15.6'' FHD i7-8850H 16GB 512GB P2000-4GB W10P
Stok Kodu
20MD000NTX
142.327,37 TL
Havale
138.057,55 TL
15.941,85 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P1 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-8850H (6C, 2.6 / 4.3GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD ses, Realtek ALC3286 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Klavye(Arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre batarya |
| Pil | 80 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.