LENOVO THINKPAD P1 20MD0011TX 15.6'' UHD E-2176 32GB 512GB SSD 4GB/P2000 WİN10 PRO
Stok Kodu
20MD0011TX
197.089,73 TL
Havale
191.177,04 TL
22.075,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P1 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2176 |
| İşlemci | Intel Xeon Processor E-2176M ( 4Core 12Threads , 12MB Cache , 2.70GHz, 4.40GHz Turbo ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840 x 2160 |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı, dahili hoparlör |
| Klavye & Mouse | Lenovo Türkçe Q Arkadan Aydınlatmalı Klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 80 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO THINKPAD P1 20MD0011TX 15.6'' UHD E-2176 32GB 512GB SSD 4GB/P2000 WİN10 PRO
197.089,73 TL