LENOVO P1 20MD004ETX i7-8850H 16GB 512GB SSD 4GB/P2000 W10PRO
Stok Kodu
20MD004ETX
185.042,01 TL
Havale
179.490,75 TL
20.726,25 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | Lenovo P1 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-8850H |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-8850H Processor ( 6Core 12Threads , 9MB Cache , 2.6GHz up to 4.3GHz ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Türkçe 64 Bit |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | 4K UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840 x 2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Realtek ALC3268 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 80 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.