LENOVO P1 GEN2 20QT002GTX i7-9850H 16GB 512GB SSD 4GB/T2000 W10PRO
Stok Kodu
210194308
162.041,82 TL
Havale
157.180,57 TL
18.150,03 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | P1 GEN2 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-8750H |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-8750H Processor ( 6Core 12Threads , 9MB Cache , 2.2GHz up to 4.1GHz ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Türkçe 64 Bit |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 80 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.