LENOVO P1 GEN2 20QT002HTX i7-9850H 16GB 1TB HDD 4GB/T2000 W10PRO
Stok Kodu
210194307
191.613,50 TL
Havale
185.865,09 TL
21.462,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P1 GEN2 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-8850H |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-8850H Processor ( 6Core 12Threads , 9MB Cache , 2.6GHz up to 4.3GHz ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Türkçe 64 Bit |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 1TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 4 hücreli |
| Pil | 80 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.