LENOVO ThinkPad P14s Gen1 20S40044TX i7-10510U 16GB 1TB SSD P520/2GB 14'' W10P
Stok Kodu
20S40044TX02
106.786,60 TL
Havale
103.583,00 TL
11.960,99 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Stok Durumu
Stokta Yok
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | P14s 20S40044TX02 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U 1.8Ghz. (Turboboost ile 4.9Ghz. Kadar ) |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 2666 Mhz. |
| Max. Bellek Kapasitesi | 48 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 2 Adet (1 Adet Sistem Kartına Entegre Slot + 1 Adet Memory slotu) |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | NVMe M.2 SSD 2280 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB GDDR5 |
| Ekran Kartı Modeli | Nvidia Quadro P520 |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD Kamera |
| Ses Çıkışı | Universal Audio Jack |
| Hoparlör | Çift Stereo Hoparlör |
| Adaptör | USB-C 65w (3 Pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | Full HD (1920x1080p) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q |
| Boyutlar (WxDxH) | 329 x 227 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.49 Kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | - |
| Ethernet | Gigabit 10/100/1000 Mbps |
| Mikrofon | Var |
| Wlan / Bluetooth | Intel AX201 11ax/ Bluetooth 5.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | 3 x USB 3.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 2 x USB 3.1 |
| Giriş/Çıkış Portları | HDMI 1.4b |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Servis | Lenovo Türkiye Servisleri |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.