LENOVO P43S 20RH002FTX i7-8565U 16GB 512GB SSD P520 2GB 14'' W10P
Stok Kodu
20RH002FTX
92.493,63 TL
Havale
89.718,82 TL
10.360,06 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad P43S |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-8565U (1,8 GHz/4,6 GHz) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Ekran Boyutu | 14'' |
| Ekran | FHD 1920X1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P520 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000 Gigabit |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Micro SD kart okuyucu |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye (Arkadan aydınlatmlı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre batarya |
| Pil | 65Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.