LENOVO THINKPAD P52 20M9001NTX 15.6'' 4K i7-8850H 32GB 512GB P3200-6GB W10P
Stok Kodu
20M9001NTX
185.042,01 TL
Havale
179.490,75 TL
20.726,25 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P52 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-8850H (6C, 2.6 / 4.3GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | Yok |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P3200 |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD Ses, Realtek ALC3286 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye(Arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.