LENOVO P520 W-2235 32G 1TB+512GB W10P
Stok Kodu
WPC.LEN.30BX007STX
185.285,48 TL
Havale
179.726,92 TL
20.753,52 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| İşlemci | Intel Xeon W-2235 (6C / 12T, 3,8 / 4,6 GHz, 8,25 MB) |
| Ayrık Grafikler | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Yonga seti | Intel C422 |
| Hafıza | 2x 16 GB RDIMM DDR4-2933 ECC |
| HDD Denetleyicisi | Yerleşik Intel RSTe SATA |
| M.2 SSD RAID Denetleyicisi | RAID 0/1 |
| Dahili Disk Sürücüsü | 1x 1TB HDD 7200rpm 3,5 "SATA6Gb / sn |
| M.2 SSD Sürücü | 1x 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal |
| PCIe SSD Adaptörü | Yok |
| Optik | 1x HH DVD ± RW |
| Kart okuyucu | SD Okuyucu |
| Yerleşik Ethernet | 1x GbE RJ-45 |
| İsteğe bağlı Ethernet | Yok |
| WLAN + Bluetooth | Yok |
| İsteğe Bağlı Ön Bağlantı Noktaları | Yok |
| İsteğe Bağlı Arka Bağlantı Noktaları | 1x Seri |
| İsteğe Bağlı Dahili Bağlantı Noktaları | Yok |
| Kasaya İzinsiz Giriş Önleme Anahtarı | Kasaya İzinsiz Giriş Önleme Anahtarı |
| Kapak Kilidi | Yok |
| Tuş takımı | USB Geleneksel Klavye, Siyah, Türkçe |
| Fare | USB Lazer Fare |
| Güç kaynağı | 500W Platin Sabit |
| Tanı | Yok |
| Sistem Yönetimi | AMT 11, DASH ile Intel vPro |
| İşletim sistemi | Windows 10 Pro 64 for Workstations, Türkçe / İngilizce |
| Paket yazılım | Yok |
| Temel Garanti | 3 yıl, Yerinde |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.