LENOVO P53 20QN002PTX i7-9850H 16GB 512GB SSD 4GB/T2000 W10PRO
Stok Kodu
210194331
149.994,10 TL
Havale
145.494,28 TL
16.800,59 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P53 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-9850H |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-9850H Processor ( 6Core 12Threads , 2.6GHz up to 4.6GHz Turbo , 12MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro Workstation 64 bit Türkçe |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Numerik Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.