LENOVO P53 20QN003KTX i9-9880H 32GB 1TB SSD 8GB/RTX4000 W10PRO
Stok Kodu
210194326
262.804,57 TL
Havale
254.920,43 TL
29.436,30 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P53 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i9-9880H |
| İşlemci | Intel® Core™ i9-9880H Processor ( 8Core 16Threads , 2.3GHz up to 4.8GHz Turbo , 16MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro Workstation 64 bit Türkçe |
| Anabellek | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro RTX 4000 |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | UHD 4K |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Numerik Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.