LENOVO P53s i7-8665U 16G 512G 15.6'' W10Pro
Stok Kodu
WNB.LEN.20N6004ETX
85.159,19 TL
Havale
82.604,42 TL
9.538,54 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P53s |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7-8665U |
| İşlemci | Intel Core i7-8665U (4C / 8T, 1.9 / 4.8GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro Workstation 64 bit Türkçe |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | Lehimli DDR4-2400 |
| Disk Tipi | SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2 |
| Sabit Disk | 512 GB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P520 |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB GDDR5 |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Dokunmatik Ekran | Var |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | (1920x1080) IPS 250nits Parlama önleyici |
| Mikrofon | 2x, Dizi |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı, Türkçe |
| Parmak İzi Okuyucu | Dokunmatik Stil, Çipte Eşleştirme |
| Kamera | ThinkShutter ile 720p + IR |
| Güç Adaptörü | 65W USB-C İnce |
| Monitör Kablosu | 1x USB-C - DP |
| Akıllı Kart Okuyucu | Var |
| Pil | Entegre 57 Wh |
| Sistem Yönetimi | Intel vPro |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 90 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.