LENOVO P53s İ7-9750H 16GB T1000 4GB 1TB SSD FreeDos 20QNS16R00
Stok Kodu
WNB.LEN.20QNS16R00
104.343,10 TL
Havale
101.212,81 TL
11.687,30 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Cihaz Ağırlığı | 2 kg ve Altı |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Ekran Kartı Bellek Tipi | Harici |
| Ekran Kartı Hafızası | 4 GB |
| Ekran Kartı İşlemcisi | Quadro T1000 |
| Ekran Kartı Tipi | Harici |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro |
| Ekran Özelliği | FHD |
| Ekran Panel Tipi | IPS |
| eMMC Kapasitesi | Yok |
| Garanti Tipi | Resmi Distribütör Garantili |
| Harddisk Kapasitesi | Yok |
| HDD Hızı | Yok |
| HDMI | Var |
| İşlemci Cache | 12 MB Cache |
| İşlemci Nesli | 9.Nesil |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ7 |
| İşlemci | 9750H |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye | Q Türkçe |
| Kullanım Amacı | Ofis ve İş |
| Max Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 |
| Optik Sürücü | Yok |
| Paket İçeriği | Notebook |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Pil | 3 Hücreli |
| Ram (Sistem Belleği) | 16 GB Ram |
| Ram Tipi | DDR4 |
| Renk | Gri |
| SSD Kapasitesi | 1TB M.2 NVMe |
| Şarjlı Kullanım Süresi | 3 Saat ve Altı |
| Temel İşlemci Hızı | 2.6 Ghz |
| Ürün Modeli | Notebook |
| Webcam | Var |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.