LENOVO P53s I7-9850H 32GB RTX3000 6GB 512GB SSD W10P 20QQS43200
Stok Kodu
WNB.LEN.20QQS43200
140.058,22 TL
Havale
135.856,47 TL
15.687,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
HIZLI STOKTAN KARGO
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | LENOVO |
| Model | Thinkpad P53s |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7 - 9850H 2,60 Ghz / 4,60 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 |
| Ekran Boyutu | 15,6 |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Kartı | Nvidia GeForce RTX 3000 |
| Ethernet Kartı | 100/1000M |
| Ses Kartı | Tümleşik ses kartı,dahili hoparlör |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Entegre batarya |
| Pil | 65W |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.