LENOVO THINKPAD P72 20MB003ATX 17.3'' FHD i7-8850H 16GB256GB SSD 1TB SATA P3200-6GB W10P
Stok Kodu
20MB003ATX
174.637,17 TL
Havale
169.398,05 TL
19.560,82 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P72 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Core i7-8850H (6C, 2.6 / 4.3GHz, 9MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro P3200 |
| Ekran Kartı Belleği | 6 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD(IPS) |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD ses,Entegre stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Türkçe klavye (Arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 99 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO THINKPAD P72 20MB003ATX 17.3'' FHD i7-8850H 16GB256GB SSD 1TB SATA P3200-6GB W10P
174.637,17 TL