LENOVO THINKPAD P72 17.3'' UHD Intel Xeon E-2176M 32 GB 512GB SSD+1TB SATA 8GB/P4200M WİN10 PRO
Stok Kodu
20MB003CTX
136.851,14 TL
Havale
132.745,60 TL
15.328,47 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo Thinkpad P72 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon E-2176 |
| İşlemci | Intel Xeon Processor E-2176M ( 6Core 12Threads , 12MB Cache , 2.70GHz, 4.40GHz Turbo ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 32 GB (2x16GB SO-DIMM ECC) |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 512 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | Nvidia Quadro P4200M |
| Ekran Kartı Belleği | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Realtek ALC3286 codec,stereo hoparlör |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye (Arkadan aydınlatmalı) |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 99 Wh |
| Garanti Yılı | 36 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO THINKPAD P72 17.3'' UHD Intel Xeon E-2176M 32 GB 512GB SSD+1TB SATA 8GB/P4200M WİN10 PRO
136.851,14 TL