LENOVO P73 20QR002MTX i7-9850H 16GB 256GB SSD+1TB SATA 4GB/T2000 W10PRO
Stok Kodu
210195138
162.041,82 TL
Havale
157.180,57 TL
18.150,03 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P73 |
| İşlemci Tipi | Intel® Core™ i7-9850H |
| İşlemci | Intel® Core™ i7-9850H Processor ( 6Core 12Threads , 2.6GHz up to 4.6GHz Turbo , 12MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 bit Türkçe |
| Anabellek | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk - SSD | 256 GB |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro T2000 |
| Ekran Kartı Belleği | 4 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | FHD |
| Ekran Çözünürlük | 1920x1080 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Numerik Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 99 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.