LENOVO P73 20QR002XTX E-2276M 32GB 1TB SSD 16GB/RTX5000 W10PRO
Stok Kodu
210194323
369.043,54 TL
Havale
357.972,24 TL
41.335,95 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Workstation/Mobil |
| Marka | Lenovo |
| Tipi | Taşınabilir |
| Seri | Lenovo P73 |
| İşlemci Tipi | Intel® Xeon® E-2276M |
| İşlemci | Intel® Xeon® E-2276M Processor ( 6Core 12Threads , 2.8GHz up to 4.7GHz Turbo , 12MB Cache ) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro 64 |
| Anabellek | 32 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 1 TB |
| Ekran Kartı | NVIDIA Quadro RTX 5000 |
| Ekran Kartı Belleği | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 15.3" |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Ekran Tipi | UHD |
| Ekran Çözünürlük | 3840x2160 |
| Ses Kartı | HD Audio, Synaptic CX11880 codec |
| Klavye & Mouse | Türkçe Qwerty Backlit Numerik Keyboard |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 6 hücreli |
| Pil | 99 Wh |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.