LENOVO P920 GOLD 30BC0039TX 2x6254 64GB 512GB SSD+2TB SATA W10PRO
Stok Kodu
210194309
750.189,57 TL
Havale
727.683,88 TL
84.027,48 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkStation P920 |
| İşlemci Tipi | Intel Xeon |
| İşlemci | Gold 6254 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional Workstation Türkçe 64 bit |
| Bellek | 64 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 3.10GHz |
| Bellek Yuvası | 4 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 64 GB |
| Disk Tipi | SSD+SATA |
| Sabit Disk | 512 GB SSD+2 TB SATA |
| Disk Yuvaları | (3) PCIe x16 Gen 3,(1) PCIe x8 Gen 3 (1) PCIe x4 Gen 3 |
| Ekran Kartı Modeli | Entegre |
| Ekran Kartı Belleği | Entegre |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | 7-in-1 Media card reader |
| Ağ Denetleyici | Integrated two-port gigabit ethernet (Intel i218LM and i210AT), supports Wakeon-LAN |
| Ses Özelliği | Realtek ALC662 codec |
| Güç Kaynağı | 400 W |
| Klavye | Yok |
| Mouse | Yok |
| Kasa Tipi | Tower |
| Renk | Siyah |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.