LENOVO PC 10MR004TTX TINY M710Q MINI i3-7100T 4GB 500GB WIN10PRO
Stok Kodu
210174666
30.762,76 TL
Havale
29.839,87 TL
3.445,69 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo M710Q |
| İşlemci Tipi | Intel Core i3 7100T - 3.4 GHz 3 MB Önbellek |
| İşlemci | i3-7100T |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Bellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR4-SDRAM |
| Bellek Hızı | 2400 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk-SATA | 500 GB |
| Disk Yuvaları | 1 adet 2,5" HD/SSD 1 adet SSD için M.2 yuvası |
| Ekran Kartı Modeli | Yok |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı (Tümleşik) |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Belirtilmemiş |
| Ağ Denetleyici | 1x 10/100/1000 Mbps |
| Ses Özelliği | Yüksek çözünürlü HD ses |
| Giriş / Çıkış Portları | 1xVGA, 1xRJ-45, 1xkulaklık girşi, 1xkulaklık çıktısı, 2 x Displayport, 6xUSB 3,0, 2x ses(dahili) |
| Güç Kaynağı | 65 W |
| Klavye | Var(Kablolu) |
| Mouse | Var(Kablolu) |
| Kasa Tipi | TİNY |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 179 mm x 183 mm x 34,5 mm/1,32 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
| Üretici Sayfası | https://www.lenovo.com |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.