LENOVO PC E72 RCEC4TX i5-3470S 4GB 500GB FDOS TOWER
Stok Kodu
210018831
27.830,23 TL
Havale
26.995,32 TL
3.117,22 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E72 |
| İşlemci Tipi | 3. Nesil Intel Core i5 |
| İşlemci Kodu | i5-3470S |
| İşlemci Hızı | 2,90 GHz |
| Ön Bellek | 6 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anakart Yongaseti | INTEL H61 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DVI | Var |
| Kasa | Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.