LENOVO PC E72 RCHD9TX i3-2120 4G 500G FDOS SFF
Stok Kodu
210023601
23.460,20 TL
Havale
22.756,39 TL
2.627,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E72 |
| İşlemci Tipi | 2. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-2120 |
| İşlemci Hızı | 3,30 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | FreeDOS |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| DVI | Var |
| Kasa | SFF Small Form Factor |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | DOS |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.