LENOVO PC E73 10DRS03100 i3-4160 4GB 500GB WIN7PRO/WIN8.1PRO TOWER
Stok Kodu
210089314
31.280,26 TL
Havale
30.341,85 TL
3.503,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO E73 |
| İşlemci Tipi | 4. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-4160 |
| İşlemci Hızı | 3,60 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 8.1 Pro |
| Anakart Yongaseti | INTEL H81 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Bellek Hızı | 1600 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 500 GB |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik 4400 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| VGA | Var |
| DisplayPort | Var |
| Ağ Kartı | Gigabit |
| USB 3.0 | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Güç Kaynağı | 180 Watt |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| SeriPort | Var |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ürün Ailesi | LENOVO E73 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.