LENOVO PC M700 10GRS00600 i7-6700 8GB 1TB W7&10PRO TOWER
Stok Kodu
210113486
46.480,24 TL
Havale
45.085,83 TL
5.206,17 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Tipi | 6. Nesil Intel Core i7 |
| İşlemci Kodu | i7-6700 |
| İşlemci Hızı | 4,00 GHz |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Anabellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2133 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 DIMM |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 1 TB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | NVIDIA |
| Ekran Kartı | Integrated NVIDIA GPU |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kart Okuyucu | Var |
| Kasa | Micro Tower |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i7 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| Ürün Ailesi | Lenovo Thinkpad |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.