LENOVO PC M92 SD4B7TX i3-2120 4GB 320GB W7PRO SFF
Stok Kodu
210018833
32.200,27 TL
Havale
31.234,26 TL
3.606,70 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Seri | LENOVO M92 |
| İşlemci Tipi | 2. Nesil Intel Core i3 |
| İşlemci Kodu | i3-2120 |
| İşlemci Hızı | 3,30 GHz |
| Ön Bellek | 3 MB |
| İşletim Sistemi | Windows 7 Professional |
| Anakart Yongaseti | INTEL Q67 |
| Anabellek | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR 3 |
| Disk Tipi | HDD |
| Sabit Disk - SATA | 320 GB |
| Ekran Kartı Türü | Tümleşik |
| Ekran Kartı Tipi | INTEL |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | DVD Yazıcı |
| Kasa | SFF Small Form Factor |
| Klavye | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| Monitör | Yok |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i3 |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.