LENOVO PC SFF M720S 10SUM00B01 i5-8400 8G 256G 2GVGA WIN10 PRO
Stok Kodu
210173389
86.825,72 TL
Havale
84.220,95 TL
9.725,20 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşlemci Kodu | i5-8400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Anabellek | 8 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk - SATA | 256 GB |
| Ekran Kartı | INTEL HD Grafik |
| Ekran Kartı Belleği | 2 GB |
| Kasa | SFF |
| KLAVYE | Var (Kablolu) |
| Fare | Var (Kablolu) |
| İsletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
| İşlemci Ailesi | Intel Core i5 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.