LENOVO SERVER 7X10A01AEA ST550 SILVER 4110 8C 2.1GHz 1X16GB 3X300GB 10K SAS 2GB 930-8I 2X750W DVD-RW TOWER
Stok Kodu
210144794
205.102,51 TL
Havale
198.949,43 TL
22.973,19 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Sunucu Tipi | Tower |
| Serisi | Thinksystem ST550 |
| İşlemci Sayısı | 1 |
| Max.İşlemci Sayısı | 2 |
| İşlemci Serisi | Intel Xeon Silver |
| İşlemci Kodu | 4110 |
| Bellek | 16GB |
| Max. Bellek Yuva Sayısı | 12 |
| Sabit Disk | 3x300GB |
| Disk Yuva Sayısı | 8x2.5inç |
| Disk Yuva Arttırılabilir | Evet (Aparat ile) |
| Güç Kaynağı | 2x750Watt |
| RAID cache | 2 GB |
| RAID Desteği | RAID 5 (standart) |
| RAID Desteği | RAID 6 |
| RAID Desteği | RAID 0/1 |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Garanti | 3Yıl Yerinde Destek |
| Optik Sürücü | DVD/RW |
| Network Kartı | 1Gb x2port |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
LENOVO SERVER 7X10A01AEA ST550 SILVER 4110 8C 2.1GHz 1X16GB 3X300GB 10K SAS 2GB 930-8I 2X750W DVD-RW TOWER
205.102,51 TL