LENOVO ThinkBook 14 G2 ITL 20VD009GTX i5-1135G7 8GB 256GB 14'' Windows 10 Pro
Stok Kodu
NB.LEN.20VD009GTX
46.493,24 TL
Havale
45.098,45 TL
5.207,63 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO ThinkBook 14 G2 ITL 20VD009GTX i5-1135G7 8GB 256GB 14'' Windows 10 Pro
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | 20VD009GTX |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 |
| Bellek Kapasitesi | 8GB DDR4 3200 MHz |
| Bellek Tipi | DDR4 2933MHz Çift DIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 40 GB'a kadar (8 GB lehimli + 32 GB SO-DIMM) DDR4-3200MHz |
| Max. Bellek Slot Sayısı | Çift SSD modu: iki sürücüye kadar, 2x M.2 SSD |
| Disk Kapasitesi | 256GB SSD NVMe M.2 (PCIe) |
| Disk Tipi | NVMe M.2 (PCIe) |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Ses Çıkışı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses, Realtek ALC3287 codec bileşeni |
| Hoparlör | Stereo hoparlörler, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | 14" IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 323x 218 x 17.9 mm (12.72 x 8.58 x 0.7 inches) |
| Ağırlık | 1.4 kg |
| Kasa Rengi | Gri |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | - |
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | microphone combo jack (3.5mm) |
| Wlan / Bluetooth | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.1 |
| 1x USB 3.2 Gen 1 | |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.