LENOVO TB 2 10.1 N3S24TX Z2760 ATOM 2G 64G W8PRO 3G
Stok Kodu
210032267
46.324,61 TL
Havale
44.934,87 TL
5.188,74 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Serisi | Lenovo ThinkPad Tab 2 |
| İşletim Sistemi | Windows 8 Pro |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Ekran Tipi | LED |
| Ekran Çözünürlük | 1366 x 768 |
| İşlemci Tipi | Intel |
| İşlemci | Z2760 |
| İşlemci Hızı | 1.8 GHz |
| Bellek | 2 GB |
| Disk Kapasitesi | 64 GB |
| WLAN | Var |
| HDMI | Var |
| USB | Var |
| Ön Kamera | 2 MP |
| Arka Kamera | 8 MP |
| Bluetooth | Var |
| 3G | Var |
| Renk | Siyah |
| İşlemci Ailesi | Intel Atom |
| İşletim Sistemi Ailesi | MS Windows |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.