LENOVO TB 8 A8-50 ZA040024TR MTK 1GB 16GB ANDROID
Stok Kodu
210122422
7.590,06 TL
Havale
7.362,36 TL
850,15 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| İşletim Sistemi | Android 4.2 |
| Ekran Boyutu | 7 inç |
| İşlemci | MTK-8121 |
| İşlemci Hızı | 1.2 GHz |
| Bellek | 1 GB |
| Disk Kapasitesi | 16 GB |
| WLAN | Var |
| Ön Kamera | 2 MP |
| Arka Kamera | 5 MP |
| Bluetooth | Var |
| GPS | Var |
| İşletim Sistemi Ailesi | Android |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.