LENOVO TB 20VE0072TX i5-1135G7 8GB 256GB SSD 15,6'' W10H
Stok Kodu
NB.LEN.20VE0072TX
47.588,49 TL
Havale
46.160,84 TL
5.330,31 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkBook 15 G2 ITL |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | IntelCore i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows10 Home 64, Turkish / English |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD(1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | Lehimli DDR4-3200MHz |
| Bellek Yuvası | Sistem kartına lehimlenmiş bir bellek, bir DDR4 SO-DIMM yuvası, çift kanal özellikli |
| Max. Bellek Kapasitesi | 40 GB'a kadar (8 GB lehimli + 32 GB SO-DIMM) DDR4-3200 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD M.2 2242PCIe 3.0x4 NVMe + Boş HDD Yuvası |
| Ekran Kartı Belleği | 2GBGDDR6 |
| Ekran Kartı | NVIDIAGeForce MX450 |
| Depolama Desteği | HDD/SSDmode: up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD |
| Depolama Desteği | 2.5"HDD up to 2TB |
| Depolama Desteği | M.22242 SSD up to 512GB |
| Depolama Desteği | M.22280 SSD up to 1TB |
| Kart Okuyucu | 4-in-1kart okuyucu |
| Ethernet | 100/1000M |
| Dahili Web Kamerası | ThinkShutter ile 720p |
| Ses Çipi | Yüksek Tanımlı (HD) Ses, Realtek ALC3287 codec bileşeni |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Hoparlör | Stereo hoparlörler, 2W x2, Dolby Audio |
| Bağlantı Noktaları | 1x Kart Okuyucu |
| Bağlantı Noktaları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Bağlantı Noktaları | 1x USB 3.2 Gen 1 |
| Bağlantı Noktaları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Bağlantı Noktaları | 1x HDMI 1.4b |
| Bağlantı Noktaları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Bağlantı Noktaları | 1x Kulaklık / mikrofon kombo jakı (3,5 mm) |
| Bağlantı Noktaları | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Klavye & Mouse | Türkçe arkadan aydınlatmalı Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Power Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Boyutlar (GxDxY) | 357x 235 x 18.9 mm (14.1 x 9.25 x 0.74 inches) |
| Ağırlık | 1.7kg (3.75 lbs) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.