LENOVO THINKBOOK 15-IML 20RW002GTX 15.6'' İ7-10510U 8GB 1 TB SSD FDOS
Stok Kodu
20RW002GTX
48.136,11 TL
Havale
46.692,03 TL
5.391,65 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinKBook 15-IML |
| İşlemci Tipi | Intel Core İ7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD (1920x1080) |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımsız |
| Ekran Kartı | AMD Radeon 620 |
| Ethernet Kartı | 10/100/1000M Gigabit |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Numerik Q TR |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45Wh |
| Boyutlar | 364 x 245 x 18.9mm |
| Garanti Yılı | 24 Ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.