LENOVO M720 i5-8500T 8GB 256B SSD W10PRO
Stok Kodu
10T7007KTX
43.755,13 TL
Havale
42.442,47 TL
4.900,94 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo ThinkCentre M720 Tiny |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5 8500T - 2.1 GHz (Turbo Boost Teknolojisi İle Max 3.5 GHz) 9 MB Önbellek |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Professional |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR 4 |
| Bellek Hızı | 2666 MHz |
| Bellek Yuvası | 2 SODIMM |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| SAbit Disk-SSD | 256 GB |
| Sabit Disk-SATA | Yok |
| Disk Yuvaları | 1 adet 2,5 SSD/1 adet 2242 M.2 SSD(128 GB'ye kadar) |
| Ekran Kartı Modeli | INTEL HD Grafik 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Tümleşik |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Realtek RTL8821CEİ, 10/100/1000Gbit LAN |
| Ses Özelliği | Realtek ALC233VB2 / 1.5 watt |
| Giriş / Çıkış Portları | Ön; USB 3.1 Gen 2, USB 3.1 Gen 1 Type-C, Birleşik kulaklık/mikrofon jakı |
| Giriş / Çıkış Portları | Arka; USB 3.1 Gen 2, USB 3.1 Gen 1, DisplayPort, HDMI |
| Güç Kaynağı | 65W 88% Adaptör |
| Klavye | USB klavye |
| Mouse | USB mouse |
| Kasa Tipi | Mini Masaüstü |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 179 mmx183 mmx35 mm/1.32 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.