LENOVO THINKCENTRE M720T i5-8400 8G 256GBSSD W10P
Stok Kodu
PC.LEN.10SRS67L00
34.445,52 TL
Havale
33.412,16 TL
3.858,19 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Masaüstü |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | Lenovo Thinkcentre M720T |
| İşlemci Tipi | Intel Core |
| İşlemci | Intel Core i5-8400 |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bellek | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Bellek Hızı | 2666MHz |
| Bellek Yuvası | 1 |
| Max. Bellek Kapasitesi | - |
| Disk Tipi | SSD |
| Sabit Disk | 256 |
| Disk Yuvaları | 5x2,5 " veya 3,5" |
| Ekran Kartı Modeli | Dahili |
| Ekran Kartı Belleği | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Ağ Denetleyici | Entegre Gigabit LAN |
| Ses Özelliği | Entegre Realtek HD ALC221 Audio |
| Güç Kaynağı | - |
| Klavye | USB İş İnce Kablolu Klavye |
| Mouse | Optik USB Mouse |
| Boyutlar | - |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.