LENOVO DESKTOP TC M820z İ5-8400 8G 500 W10H 10SCS0A000 MASAÜSTÜ PC
Eşsiz Üretkenlik
3D NAND teknolojisi ve Intel® Optane™ Bellek destekli PCIe SSD'ye sahip olan M820z, duyarlı bir bilgi işlem ve kusursuz çoklu görev vaad ediyor. USB 3.1 Gen 2 ve USB-C bağlantı noktaları üretkenliğinizi en üst düzeyde tutmak için hızlı veri aktarımları sağlar.
Maksimum Koruma
M820z AIO'nun bütünleşik sabit yazılımı Trusted Platform Module (TPM) 2.0, verilerinizi ve parolalarınızı şifreler. BIOS tabanlı Akıllı USB Koruması verilerinizi daha iyi korumanızı sağlar. USB bağlantı noktalarını yalnızca bazı cihazlara yanıt verecek şekilde yapılandırarak dosyaların yetkisiz kopyalanmasını önleyin. İzinsiz giriş anahtarı da onaylanmayan fiziksel erişimi engeller. İsteğe bağlı Parmakizi Okuyucu Fare sayesinde Windows Hello ile oturum açabilirsiniz.
Kurulumu Kolay
Bu kompakt AIO, neredeyse hiç yer kaplamaz ve masanızın düzenli ve profesyonel görünmesini sağlar. VESA monte edilebilir olduğundan ve kenarlıksız ekranı ve isteğe bağlı standı sayesinde çalışma alanınızda çok daha az karmaşıklık olacak.
Kullanımı Kolay
Makul seviyedeki özellikleri M820z cihazını konforlu ve yönetilebilir hale getirir. Keyboard Power On özelliğiyle bilgisayarı klavyeden açabilirsiniz. Akıllı Web Kamerası yatay 180 derece, dikey olarak da 50 derece dönerek ön ve arka kameralar arasında geçiş yapmanızı sağlar ve görüntülü konferansları son derece kolay hale getirir. Kkamera kullanılmadığı anlarda da gizliliğinizi koruyan ThinkShutter ile birlikte gönderilir.(Webcam Opsiyonel)
| Kategori | All in one |
| Marka | Lenovo |
| Ürün Ailesi | ThinkCentre M820z AIO |
| Ekran Boyutu | 21.5" |
| Dokunmatik Özelliği | Yok |
| İşletim Sistemi | Windows 10HOme |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| işlemci | Intel Core i5-8400T |
| Bellek | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Tipi | HDD |
| Disk Kapasitesi | 500 GB |
| Monitör Panel Tipi | FHD |
| Monitör Çözünürlük | 1920 X 1080 |
| Ekran Kartı Modeli | Intel UHD Graphics 630 |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Optik Sürücü | Var |
| Kart Okuyucu | Var |
| Ağ Denetleyici | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ses Özelliği | Yüksek çözünürlüklü ses,Realtek ALC233 |
| WiFi | Var |
| Bluetooth | Var |
| Webcam | Opsiyonel |
| Hoparlör | Var |
| Güç Kaynağı | 150 Watt |
| Klavye | Kablolu |
| Mouse | Kablolu |
| Renk | Siyah |
| Boyutlar | 491 mm x 230 mm x 420 mm/6,36 kg |
| Garanti Süresi | 24 ay |