Lenovo Thinkpad E14 20RA003WTX i5-10210U 14'' 8GB 256GB SSD W10PRO
Stok Kodu
20RA003WTX
45.945,62 TL
Havale
44.567,25 TL
5.146,29 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-10210U ( 1.6 / 4.2GHz, 6MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | HD ses,Realtek ALC3287 codec |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.