LENOVO THINKPAD E14 20RAS04KWW İ7-10510U 14.0'' FHD 16GB 512GB SSD FDOS
Stok Kodu
NB.LEN.20RAS04KWW
54.707,60 TL
Havale
53.066,37 TL
6.127,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | E14 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Ci7-10510U |
| İşletim Sistemi | Yok |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımsız |
| Ekran Kartı | 2 GB |
| Ethernet Kartı | Gigabit (1000 Mbps) |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p kamera |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | Entegre 45 Wh |
| Boyutlar | 325mm x 232mm x 17.9mm/1.69 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.