LENOVO ThinkPad E14 i5-1135G7 16GB 1TB SSD 14'' Windows 10 Pro
Stok Kodu
20TA004YTX020
56.405,23 TL
Havale
54.713,07 TL
6.317,86 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Kategori
Stok Durumu
Stokta Yok
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | 20TA004YTX020 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB) |
| Bellek Kapasitesi | 1x 16GB DDR4 3200 MHz |
| Bellek Tipi | SO-DIMM DDR4-3200 |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB'a kadar DDR4-3200MHz |
| Max. Bellek Slot Sayısı | - |
| Disk Kapasitesi | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Integrated Intel Iris Xe Graphics functions as UHD Graphics |
| Dahili Web Kamerası | 720p |
| Ses Çıkışı | Yüksek Tanımlı (HD) Ses, Realtek ALC3287 codec bileşeni |
| Hoparlör | Stereo hoparlörler, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" FHD |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 324 x 220 x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.64 kg |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | - |
| Parmak izi Okuyucusu | Var |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | MicroSD Kart Okuyucu |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | 100/1000M |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Wlan / Bluetooth | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.2 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Sürekli) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b,1x Ethernet (RJ-45),1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Tavsiye Ürünler