LENOVO ThinkPad E14 20TA0050TX i7-1165G7 8GB 512GB SSD 14'' FreeDOS
Çarpıcı performans...
ThinkPad E14, Intel Core i7-1165G7 işlemciyle donatıldı; ayrıca Entegre Intel Iris Xe Graphics grafik kartı ve çift sürücülü depolamaya da sahip. Böylece nerede olursanız olun, işinizi halletmek için ihtiyacınız olan güç ve hıza sahip olabilirsiniz.
mükemmellikle tasarımı buluşturuyor
Bir akıllı telefonun kalınlığının yaklaşık iki katı olan ThinkPad E14, kaliteli bir dizüstü bilgisayarın tüm şıklığını yüksek fiyat etiketi olmadan sunuyor.. Ayrıca, aynı anda hem açıp hem de giriş yapmanıza izin veren açma kapama düğmesine entegre edilmiş isteğe bağlı bir parmak izi okuyucusuna sahiptir.
Yerleşik güvenlik...
ThinkPad E14 ile önemli verilerinizin ayrı TPM 2.0 yongası ile şifrelenmiş olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız zamanlarda web kamerasını kapatan fiziksel bir kapak olan ThinkShutter sayesinde dış dünyayı dışarıda bırakabilirsiniz.
Yeni nesil bağlantı ile
Tam işlevli bir USB-C bağlantı noktası sesten videoya, veri aktarımlarından yeniden şarj etmeye kadar her şeyi kolaylaştırır. Üstelik, Skype for Business sertifikalı mikrofon sayesinde video konferans görüşmeleri de çabucak gerçekleşir. Ayrıca WiFi 6 (isteğe bağlı) sayesinde daha da hızlı bağlantıdan keyif alabilirsiniz.
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen 2 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 (4C / 8T, 2.8 / 4.7GHz, 12MB) |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Yonga Seti | Intel SoC Platform |
| Ekran Boyutu | 14.0'' |
| Ekran | FHD(1920x1080) IPS 250nits Anti-glare |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 1x8GB |
| Bellek Tipi | SO-DIMMDDR4-3200MHz |
| Bellek Yuvaları | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB'a kadar DDR4-3200MHz |
| Disk Kapasitesi | 512 GB |
| Disk Tipi | SDD M.2 2242 PCIe 3.0x4 NVMe |
| Depolama Desteği | İki sürücüye kadar, 2x M.2 SSD |
| Depolama Desteği | • 512 GB'a kadar M.2 2242 SSD |
| Depolama Desteği | • 1 TB'a kadar M.2 2280 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Entegre Intel Iris Xe Graphics |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.2 |
| Ses Çipi | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, Harman Speakers |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x Ethernet (RJ-45) |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x HDMI 1.4b |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4) |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Standart Bağlantı Noktaları | 1x USB 2.0 |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Dahili Web Kamerası | 720pwith Privacy Shutter |
| Kart Okuyucu | Yok |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | Integrated 45Wh |
| Power Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Boyutlar (GxDxY) | 324x 220 x 17.9 mm (12.76 x 8.66 x 0.7 inches) |
| Ağırlık | 1.64kg (3.62 lbs) |