Lenovo ThinkPad E14 G2 20TA00LTTX i7-1165G7 8GB 256GB MX450 2GB W11P 14''
Stok Kodu
NB.LEN.20TA00LTTX
48.096,94 TL
Havale
46.654,03 TL
5.387,26 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
Lenovo ThinkPad E14 G2 20TA00LTTX i7-1165G7 8GB 256GB MX450 2GB W11P 14''
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E14 Gen2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-1165G7 |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DRR4 3200 MHz |
| Max. Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Max. Bellek Slot Sayısı | 1 adet |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | M.2 2242 PCIe Gen3x4 SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | NVIDIA® GeForce MX450 2GB GDDR5 |
| Dahili Web Kamerası | Gizlilik Deklanşörlü HD 720p + IR Hibrit |
| Ses Çıkışı | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec |
| Hoparlör | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Adaptör | 65W USB-C (3-pin) |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Arkadan aydınlatmalı Q Türkçe |
| Boyutlar (GxDxY) | 324 x 220 x 17.9 mm (12.76 x 8.66 x 0.7 inches) |
| Ağırlık | 1.64 kg (3.62 lbs) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 11 Pro |
| Güvenlik | |
|---|---|
| Güvenlik Çipi | Discrete TPM 2.0 |
| Parmak izi Okuyucusu | Yok |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| Kart Okuyucu | Yok |
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Gigabit Ethernet, Realtek RTL8111H-CG, 1x RJ-45, supports Wake-on-LAN |
| Mikrofon | 2x,Array |
| Wlan / Bluetooth | Intel Wi-Fi 6 AX201 2x2ax; Bluetooth® 5.0 or above |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) |
| Giriş/Çıkış Portları | 2x Thunderbolt 4 / USB4™ 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x HDMI 1.4b |
| Giriş/Çıkış Portları | Ethernet (RJ-45) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 3 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.