LENOVO ThinkPad E14 Gen2 i5-1135G7 16G 1TB W10P
Stok Kodu
20TAS0S8TX040
60.470,79 TL
Havale
58.656,66 TL
6.773,23 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
LENOVO E14 G2 i5 1135G7 16G 512G DOS
| Ürün Ailesi | |
|---|---|
| Kategori | Notebook |
| Marka | Lenovo |
| Model | Lenovo Thinkpad E14 Gen2 |
| Performans | |
|---|---|
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core i5-1135G7 4 core,8 MB |
| Bellek Kapasitesi | 16 GB |
| Bellek Yuva Sayısı | 1 adet |
| Max.Bellek Kapasitesi | 32 GB |
| Disk Kapasitesi | 1 TB |
| Disk Tipi | NVMe M.2 (PCIe) SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı Modeli | Intel Iris Xe Graphics |
| Dahili Web Kamerası | HD IR Web Kamera |
| Mikrofon | 1 x Birleşik Kulaklık / Mikrofon |
| Batarya | 45Wh |
| Dizayn | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 14" |
| Ekran Özellikleri | FHD (1920x1080) IPS 250 Nit |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Klavye | Türkçe Q Klavye |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Boyutlar (GDxY) | 324 mm x 220 mm x 17.9 mm |
| Ağırlık | 1.64 kg |
| Yazılım | |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Bağlantı Birimleri | |
|---|---|
| 4G / Lte | Yok |
| Ethernet | Gigabit (10/100/1000 Mbps) |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB 2.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | x USB 3.0 |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x USB Type-C |
| Giriş/Çıkış Portları | 1 x HDMI 1.4b |
| Garanti / Servis | |
|---|---|
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
| Garanti Tipi | Lenovo Türkiye Garantisi |
| Kutu İçeriği | |
|---|---|
| Notebook | |
| Adaptör | |
| Kullanım Klavuzu |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.