Lenovo Thinkpad E15 20RD0064TX i7-10510U 8GB 256GB SSD 15.6'' W10PRO
Stok Kodu
20RD0064TX
61.826,70 TL
Havale
59.971,90 TL
6.925,11 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E15 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i7 |
| İşlemci | Intel Core i7-10510U ( 1.8 / 4.9GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.