Lenovo Thinkpad E15 20RDS0J6WW İ5-10210U 8G 256GBSSD 15.6'' FDOS
Stok Kodu
20RDS0J6WW
41.564,63 TL
Havale
40.317,69 TL
4.655,59 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
| Kategori | Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E15 |
| İşlemci Tipi | Intrel Core i5 |
| İşlemci | Intel Core İ5-10210U |
| İşletim Sistemi | FreeDos |
| Ekran Boyutu | 15.6" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8 GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256 GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | HD 720p |
| Kart Okuyucu | Var |
| Klavye & Mouse | Arkadan aydınlatmalı |
| Parmak İzi Okuyucu | Yok |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli pil |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.