LENOVO THINKPAD E490 20N8000UTX 14'' FHD İ7-8565U 8GB 256 GB W10P
Stok Kodu
20N8000UTX
54.707,60 TL
Havale
53.066,37 TL
6.127,71 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i7 |
| İşlemci | Intel Ci7-8565U (4C, 1.8 / 4.6GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | Windows 10 Pro |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 256GB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | AMD Readon Rx550 |
| Ekran Kartı | 2GB |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Kart Okuyucu | YOK |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45 Wh |
| Boyutlar | 329mm x 242mm x 21.9mm/1.75 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.