LENOVO THINKPAD E490 20N80017TX 14''FHD i5-8265U 8G 1TB FDOS
Stok Kodu
20N80017TX
33.350,28 TL
Havale
32.349,77 TL
3.735,51 TL 'den başlayan taksitlerle!
Taksit Seçenekleri
Ücretsiz Kargo
İstanbul içi tüm siparişlerinizi özel araçlarımızla teslim ediyoruz. Şehir dışına olan siparişlerinizde ise Ücretsiz Kargo hizmetimizle adresinize ulaştırııyoruz.
|
Kategori |
Dizüstü |
| Marka | Lenovo |
| Model | ThinkPad E490 |
| İşlemci Tipi | Intel Core i5 |
| İşlemci | Intel Ci5-8565U (4C, 1.8 / 4.6GHz, 8MB) |
| İşletim Sistemi | FREEDOS |
| Ekran Boyutu | 14.0" |
| Ekran | FHD/1920x1080 |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Bellek Kapasitesi | 8GB |
| Bellek Tipi | DDR4 |
| Disk Kapasitesi | 1TB |
| Disk Tipi | SSD |
| Ekran Kartı Belleği | Paylaşımlı |
| Ekran Kartı | Intel HD Graphics 620 |
| Ethernet Kartı | 100 / 1000M |
| Ses Kartı | Dahili Hoparlör ve Mikrofon |
| Dahili Web Kamerası | 720p HD kamera |
| Kart Okuyucu | YOK |
| Klavye & Mouse | Türkçe Q klavye |
| Parmak İzi Okuyucu | Var |
| Optik Sürücü | Yok |
| Batarya | 3 hücreli |
| Pil | 45 Wh |
| Boyutlar | 329mm x 242mm x 21.9mm/2.4 kg |
| Garanti Yılı | 24 ay |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.